fbpx
19 Листопада, 2021

Угорські військові повинні бути вакциновані від коронавірусу принаймні першою дозою до 1 грудня

Угорські військові повинні бути вакциновані від коронавірусу принаймні першою дозою до 1 грудня

До 1 грудня всі військовослужбовці угорських збройних сил повинні будуть вакцинуватися принаймні першою дозою вакцини проти COVID-19.

Про це заявив міністр оборони Тібор Бенко (Tibor Benkő) сьогодні в інтерв’ю будапештській радіостанції The Spirit.

Tibor Benkő

“Виняток становлять ті, хто не може бути вакцинований за станом здоров’я, але в армії їх не може бути багато”, – додав міністр.

Він також розповів, що наразі що частка вакцинованих угорських військовослужбовців досягла понад 95 відсотків.

Бенко щодо себе розповів, що вже вакцинований третьою дозою вакцини, бо, за його словами, керівник має бути суворим, послідовним і давати приклад.

У зв’язку з несприятливим розвитком четвертої хвилі пандемії коронавірусу в Угорщині оперативний штаб звернувся до армії з проханням повернути своїх військовослужбовців до лікарень для надання допомоги парамедикам, як це було під час третьої хвилі пандемії. За словами міністра, туди направлять майже 300 бійців для надання допомоги в логістичній діяльності. Він додав, що армія ще має достатньо потужностей, щоб збільшити цю кількість.

Нагадаємо, в Угорщині ще наприкінці жовтня посилили карантинні заходи. Так, зокрема, роботодавці зможуть вимагати сертифікат про вакцинацію при працевлаштуванні, якщо цього вимагає безпека інших працівників.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі