fbpx
15 Березня, 2022

Угорські аніматори створили ролик проти війни та на підтримку України

Угорські аніматори створили ролик проти війни та на підтримку України

Група угорських аніматорів A Magyar Animációsok Közösségi Célokért створила антивоєнний відеоролик на підтримку України, пише 24.hu.

У заяві групи незалежних режисерів анімаційних фільмів йдеться про наступне:

“Наше відео має на меті показати нашу солідарність, а також донести до всіх джерела допомоги (українцям) в нашій країні. Ми звичайні люди, творчі особистості… і бажаємо, щоб ця трагічна війна закінчилася негайно – буквально в цей момент. Тому ми підтримуємо дії всіх, хто виступає проти цієї війни”, – зазначають угорські аніматори.

Слід зазначити, що на підтримку України в Будапешті було тимчасово перейменовано станцію метро Bajza на “Україна” групою митців. На це відреагував і мер Будапешта Гергей Корачонь, який запевнив, що таблички не будуть знімати принаймні до завершення військової агресії з боку Росії проти України.

Однак, за даними Telex, співробітники транспортної компанії вже замінили та відновили оригінальні таблиці станції метро.

Нагадаємо, на Московській набережній Будапешта встановили скульптуру з Путіним на кораблі, який “іде на *уй”. Скульптуру встановили в неділю, 13 березня. Її автор – Михайло Колодко, український скульптор з Ужгорода, який останні кілька років мешкає в Угорщині, і відомий своїми дотепними міні-скультурами.

 

InfoPost.Media

Фото: скріншот відео


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі