fbpx
07 Січня, 2022

Угорська опозиція зібрала вже 100 тисяч підписів для проведення референдуму

Угорська опозиція зібрала вже 100 тисяч підписів для проведення референдуму

Угорські опозиціонери зібрали вже майже 100 000 підписів за проведення референдуму. Опозиція вважає його першим кроком, який дозволить перевернути політику, змінити уряд та забезпечити народовладдя.

Про результати збору підписів на своїй сторінці розповів мер Будапешта Гергель Корачонь.

Karácsony Gergely

За словами політика, саме запровадження народовладдя було основною метою передвиборчих заходів та є основою для проведення референдуму.

Минулого літа Гергель Корачонь ініціював референдум з кількох питань, два з яких остаточно ухвалила Національна виборча служба.

Одне з пропонованих питань стосується підтримки скасування закону про передачу активів угорської філії шанхайського університету Фудань. Замість відкриття комуністичного елітного університету опозиція пропонує побудувати 30 тисяч студентських квартир. Інше питання, яке пропонують опозиціонери, стосується продовження максимальної тривалості державної допомоги для шукачів роботи до 270 днів.

Для підтвердження актуальності питань і проведення референдуму опозиційним партіям до середини місяця потрібно зібрати 200 тисяч підписів.

На початку січня ми публікували результати результати опитування, проведеного авторитетною непровладною агенцією Medián. За наявними даними, за 3 місяці до виборів в Угорщині Фідес лідирує, а опозиція зберігає шанси на перемогу.

 

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі