Новини 24 Лютого 15:13

Угорська Екуменічна служба допомоги оголосила національний збір коштів та гуманітарної підтримки для України

Угорська Екуменічна служба допомоги оголосила загальнонаціональний збір коштів на підтримку своєї програми гуманітарної допомоги через війну в Україні.

Лінія пожертв за номером телефону 1353 вже функціонує, і, набравши номер, будь-хто може підтримати тих, хто її потребує – 250 форинтів за дзвінок. Грошові пожертви також приймаються на веб-сайті www.segelyszervezet.hu або за номером рахунку 11705008-20464565.

Про це 24 лютого повідомили в організації, пише hirado.hu.

Okumenikus Segelyszervezet

Також служба допомоги готова долучитися до піклування про біженців, які прибувають на Західну Україну. Окрім офісу організації в Берегові, вона також створює координаційний центр у Львові. Плануються також проведення акцій з гуманітарної допомоги у інших регіонах.

У повідомленні наголошується, що Екуменічна служба допомоги є офіційно зареєстрованою організацією з присутністю в Україні (Київ).

Дружина прем’єр-міністра Угорщини Аніко Леваі є послом доброї волі Угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Нагадаємо, Угорщина є і буде частиною всіх союзницьких переговорів щодо рішень по наданню скоординованої відповіді. Про це заявив міністр МЗС Угорщини Петер Сійярто.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі