fbpx
24 Лютого, 2022

Угорська Екуменічна служба допомоги оголосила національний збір коштів та гуманітарної підтримки для України

Угорська Екуменічна служба допомоги оголосила національний збір коштів та гуманітарної підтримки для України

Угорська Екуменічна служба допомоги оголосила загальнонаціональний збір коштів на підтримку своєї програми гуманітарної допомоги через війну в Україні.

Лінія пожертв за номером телефону 1353 вже функціонує, і, набравши номер, будь-хто може підтримати тих, хто її потребує – 250 форинтів за дзвінок. Грошові пожертви також приймаються на веб-сайті www.segelyszervezet.hu або за номером рахунку 11705008-20464565.

Про це 24 лютого повідомили в організації, пише hirado.hu.

Okumenikus Segelyszervezet

Також служба допомоги готова долучитися до піклування про біженців, які прибувають на Західну Україну. Окрім офісу організації в Берегові, вона також створює координаційний центр у Львові. Плануються також проведення акцій з гуманітарної допомоги у інших регіонах.

У повідомленні наголошується, що Екуменічна служба допомоги є офіційно зареєстрованою організацією з присутністю в Україні (Київ).

Дружина прем’єр-міністра Угорщини Аніко Леваі є послом доброї волі Угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Нагадаємо, Угорщина є і буде частиною всіх союзницьких переговорів щодо рішень по наданню скоординованої відповіді. Про це заявив міністр МЗС Угорщини Петер Сійярто.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі