24 Лютого, 2022

Угорщина буде виконувати лише рішення союзників по НАТО – Сійярто

Угорщина буде виконувати лише рішення союзників по НАТО – Сійярто

Угорщина є і буде частиною всіх союзницьких переговорів щодо рішень по наданню скоординованої відповіді. Про це заявив міністр МЗС Угорщини Петер Сійярто.

“Відбувся найгірший сценарій по сусідству, війна, якій не змогли запобігти навіть дипломатичні зусилля найбільших і найсильніших країн. Головне завдання угорського уряду – гарантувати безпеку угорського народу”, – підкреслив глава міністерства.

Петер Сійярто

В Україні діють представництва Угорщини, зокрема посольство в Києві. Сійярто зв’язався з угорським послом Іштваном Ійдярто, який повідомив , що ситуація у внутрішніх районах Києва наразі спокійна і немає жодних ознак військових дій.

Співробітники посольства в безпеці, всі умови для нормальної роботи наразі створені, а Національна гвардія України подвоїла охорону посольства.

Міністр закордонних справ попросив угорців, які перебувають у східній або центральній частині України зв’язатися з посольством у Києві.

“Наразі на Закарпатті мир, і контакти з місцевими лідерами угорської меншини та закордонними представництвами тривають безперервно”, – сказав Петер Сійярто.

За його словами, якщо будуть необхідними потрібні подальші кроки, Угорщина зробить їх вчасно та швидко, про що громадськість буде проінформована якнайшвидше.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі