fbpx
01 Лютого, 2022

“Угорська армія здатна відповісти на виклики українсько-російського конфлікту” – міністр оборони Угорщини

“Угорська армія здатна відповісти на виклики українсько-російського конфлікту” – міністр оборони Угорщини

“Угорщина віддана НАТО”, – заявив міністр оборони Тібор Бенко (Tibor Benkő) після переговорів зі своїм британським колегою Беном Воллесом у Будапешті в понеділок.

Бенко сказав, що збройні сили Угорщини наразі є достатньо сильними завдяки програмі військового розвитку країни. Про це він заявив, виступаючи на спільній прес-конференції, пише dailynewshungary.

Hungarian Defence Minister

За словами Воллеса вони обговорили шляхи деескалації українсько-російської кризи, підкресливши, що важливо запобігти найгіршому сценарію. Він додав, що ескалація конфлікту може бути особливо згубною в розпал боротьби з пандемією коронавірусу.

За його словами, якщо російська агресія в Україні переросте у вторгнення, від цього постраждає і Угорщина. Оскільки конфлікт неминуче призведе до зростання цін на енергоносії, продукти харчування та потоку мігрантів.

“Війська Угорщини здатні впоратися з будь-якими завданнями, які виникають у зв’язку з українсько-російським конфліктом, і тому не було потреби НАТО вводити в Угорщину війська з інших країн”, – зазначив Бенко.

На запитання, чи не було помилкою прем’єр-міністра Віктора Орбана зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним у нинішній ситуації, Бенко сказав, що “завжди є слушний час для переговорів”.

За його словами НАТО також ставить на перше місце діалог, а не стримування та збройний конфлікт.

“Тож перемовини не слід відкидати, а насправді вони необхідні”, – сказав угорський міністр оборони.

За його словами, “цілком природним є те, що прем’єр-міністр відповідає за безпеку своєї країни”.

Варто додати, що раніше угорський опозиційний альянс під назвою “Єдність для Угорщини” (Egységben Magyarországért) закликав прем’єр-міністра країни Віктора Орбана відкласти зустріч з Владіміром Путіним у Москві.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі