fbpx
13 Лютого, 2022

“Угорська армія готова до непередбачуваних ситуацій”, – командувач Збройних Сил Угорщини Русін-Сенді

“Угорська армія готова до непередбачуваних ситуацій”, – командувач Збройних Сил Угорщини Русін-Сенді

“Збройні сили Угорщини готові захистити угорський народ, якщо щось станеться навколо нас”, – про це заявив командувач Збройних сил Угорщини в суботу після повернення з офіційного візиту, який він здійснював до Сполучених Штатів.

Ромулус Русін-Сенді ((Ruszin-Szendi Romulusz) повідомив, що зустрівся з генералом Марком Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США, під час військової демонстрації у Вашингтоні. Також він відвідав угорську громаду в Баффало, пише Оrigo.

Ruszin Szendi Romulusz

На запитання, чи обговорювався під час зустрічі російсько-український конфлікт, угорський командувач відповів, що військові лідери це питання піднімалося. Але обидві сторони наразі вважають важливим знизити градус напруженості.

Він зазначив, що як у США, так і в Угорщині є своя розвідка, “але не можна забувати одне: ми живемо тут, Україна – наш сусід, а Сполучені Штати – по той бік океану”, – сказав Русін-Сенді.

Командувач угорської армії додав, що з нинішньою ситуацією Збройні сили Угорщини впоратися здатні, а поки є лише плани дій щодо будь-яких інших непередбачених ситуацій.

“Це означає, що Збройні сили Угорщини готуються до будь-яких можливих дій”, – сказав Русін-Сенді.

На запитання, чи приїдуть американські солдати до Угорщини, він відповів, що програма підготовки військових НАТО триває. Отже, як і раніше, цього року до Угорщини прибудуть іноземні солдати, а угорські солдати братимуть участь у навчаннях за кордоном.

Варто додати також, що політична криза та погіршення політичного і етнічного клімату в Центральній та Східній Європі протягом останніх двох місяців підсилились поширенням дезінформації, фейків про пандемію та закликів до ворожнечі.

Так, в Угорщині розповсюджувались фейкові новини про пандемію та фішингові шахрайства від імені державних установ.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі