22 Квітня, 2022

Угорщина займає останнє місце в Європі за рівнем щастя населення – ОПИТУВАННЯ

Угорщина займає останнє місце в Європі за рівнем щастя населення – ОПИТУВАННЯ

Із 30 країн світу Угорщина посідає трійку останніх за рівнем щастя – лише 51% опитаних повнолітніх угорців сказали, що вони є щасливими.

Співвідношення дорослих, які кажуть, що вони зовсім не щасливі, також в Угорщині є досить високим у глобальному порівнянні. Таких людей в країні 13%. Про це йдеться у результатах останнього опитування Ipsos.

хеппи

Згідно з результатами опитування, найнижчий рівень щастя зафіксований у Туреччині (42%), Аргентині (48%) та Угорщині (51%).

Натомість найбільш щасливими є люди у Нідерландах та Австралії – 86% і 85% відповідно. Також високі показники рівня щастя у Китаї, Великій Британії, Індії, Франції, Саудівській Аравії та Канаді.

Туреччина демонструє стрімкий спад у рівня щастя за останні роки: мінус 17 балів з минулого року. Польща демонструє зниження на 3 пункти другий рік поспіль (65%). Росія залишається стабільною на рівні 56%.

Цього року до опитування долучили Румунію і вона є однією з країн, де зафіксовано найвищий рівень щастя у регіоні.

Найбільші джерела щастя серед опитаних – це власні “фізичне здоров’я і благополуччя” (54%) та “психічне здоров’я та самопочуття (53%)”.

* Ipsos – третя за величиною компанія з маркетингових досліджень у світі, яка представлена на 90 ринках і налічує понад 18 000 працівників. Опитування Ipsos проводилось 19 листопада – 3 грудня 2021 року у 30 країнах, серед 20 504 дорослих у віці 18-74 років через онлайн-платформу опитування Ipsos Global Advisor.

Варто додати також, що кількість угорців, які розглядають можливість переїзду за кордон, досягла високого рівня. Більше третини молодих спеціалістів планують покинути Угорщину та переїхати до іншої країни.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел. інфографіка – Ipsos


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі