fbpx
18 Квітня, 2022

Третина молодих угорців планує виїхати за кордон

Третина молодих угорців планує виїхати за кордон

Кількість угорців, які розглядають можливість переїзду за кордон, досягла високого рівня. Більше третини молодих спеціалістів планують покинути Угорщину та переїхати до іншої країни.

Про це йдеться у результатах репрезентативного опитування K&H, проведеного у першому кварталі, повідомляє MTI.

Airport Checkin Area

“Частка людей, які шукають роботу за кордоном, досягла піку”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з опитуванням, 34% молодих працівників планують переїхати в іншу країну. Такий високий відсоток спостерігався лише в 2013 та на початку 2017 року за майже 10-річну історію опитування.

27% опитаних вважали, що спробувати щастя в іншому місці не вдасться, але 36% працівників у віці 20-29 років вважають, що знайдуть нову роботу швидко і легко. Це найвищий показник з початку 2020 року, вважають аналітики. Натомість 11% песимістично налаштовані щодо пошуку нової роботи.

Дослідники K&H також виявили, що рівень безробіття серед молоді впав одночасно із середнім рівнем безробіття.

У той же час у деяких секторах, таких як роздрібна торгівля, спостерігається нестача робочої сили, коли підприємства не мають персоналу та скаржаться на те, що не знаходять відповідних кандидатів на оголошені посади.

Дослідження вимірювало задоволеність та кар’єрні очікування молодих людей у ​​віці 19-29 років, які проживають у містах, щоквартально, починаючи з 2012 року. Участь у дослідженні щокварталу бере 300 молодих людей.

Нагадаємо, що перед парламентськими виборами в Угорщині інститут Republikon дослідив ставлення угорських виборців щодо можливої еміграції з країни. Таким чином, виявилося, що 23% угорців з різних причин задумувались про виїзд за кордон. Серед виборців активного віку ця частка значно вища – кожен третій угорець (33%) думає про виїзд з країни.

 

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі