fbpx
11 Січня, 2022

Угорщина увійшла в ТОП-10 країн світу з найкращим винним туризмом (РЕЙТИНГ)

Угорщина увійшла в ТОП-10 країн світу з найкращим винним туризмом (РЕЙТИНГ)

Дегустація різних сортів вина є популярною туристичної родзинкою для багатьох країн світу. Існує цілий напрямок винного туризму – від екскурсій по виноградникам до дегустації різних купажів, створених інноваційними виноробами.

Такі фактори, як споживання, виробництво, експорт, кількість площ виноградників, наявність винних турів та середня ціна пляшки вина – усі ці фактори відіграють значну роль у плануванні відпочинку.

Нещодавно ресурс Bounce склав рейтинг кращих країн для поціновувачів вина.

рейтинг вина

До п’ятірки найкращих увійшли традиційно Італія, Португалія, Іспанія, Франція і Нова Зеландія.

Так Італія є одним з найстаріших виноробних регіонів світу, найбільш відомі вина походять з регіону Венето. Тут вирощують приблизно 400 сортів винограду, загалом в країні виробляється 82 млн гектолітрів з розрахунку на 100 000 людей.

Цікаво, що у ТОП-10 потрапила також сусідня Угорщина.

В Угорщині дешеві та якісні вина. За інформацією сайту Hello Magyar, середнє споживання на 100 тис чоловік тут становить 18,5 млн гектолітрів. А виробляється значно більше – 28 млн гектолітрів.

Тому не дивно, що Угорщина є одним із світових експортерів вина, продукція якого відома навіть на Далекому Сході та у Америці. Цікаво, що на 100 000 осіб тут щорічно припадає 667 винних турів. Тим часом, середня вартість пляшки вина складає всього 4,32 дол США.

А ось найдешевше вино у світі – у Аргентині (близько 3 доларів за пляшку).

До речі, угорське вино увійшло до списку так званих “гунгарікумів” – практично національних символів Угорщини, притаманних саме цій країні та її культурі. Вони є предметами особливої гордості угорського народ, а сама назва походить від двох слів: Hungaria — Угорщина і unicum — унікальний.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі