fbpx
03 Грудня, 2021

Угорщина – перша серед країн ЄС за кількістю вакцинації третьою дозою

Угорщина – перша серед країн ЄС за кількістю вакцинації третьою дозою

За даними уряду, Угорщина має найвищий показник в Європейському Союзі серед тих хто отримав третю дозу вакцини від Covid-19.

Отже, частка третіх щеплень, зроблених в Угорщині, становить 26,19 відсотка, що є найвищим показником у порівнянні з іншими країнами ЄС, повідомляє МТІ.

Hungary approves Russia’s Sputnik V vaccine

Середній показник по ЄС становить 10,5 відсотка. Чотири країни (Нідерланди, Хорватія, Латвія та Словаччина) не надали дані.

Найгірше просувається вакцинація третьою дозою у Чехії (8,18%), Румунії (8,1%), Швеції (7,57%), Польщі (7,47%), Фінляндії (4,76%) та Болгарії (1,43%).

Нагадаємо, що з 1 серпня в Угорщині громадянам пропонують можливість третього щеплення вакциною від коронавірусу. Угорщина, з населенням 10 мільйонів – один з лідерів ЄС за швидкістю вакцинації. Бустерна вакцинація тут є обов’язковою для медичних працівників.

Всього в Угорщині станом на 1 грудня вакциновані хоча б однією дозою від COVID-19 63% населення, а 60% завершили повний курс вакцинації.

Нагадаємо, ще у вересні в Угорщині почав рости попит на третю дозу вакцини, дозволеної Європейським агентством з лікарських засобів. Пов’язано це з тим, що для отримання COVID-сертифікату ЄС (так званої Green Card), який дозволяє вільно пересуватись Європою, щеплення дозволені тільки сертифікованими вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Janssen.

 

InfoPost.Media

Фото: ft.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі