fbpx
22 Лютого, 2022

Угорщина переміщує армію до кордонів України. Кажуть, для вирішення гуманітарних і безпекових питань

Угорщина переміщує армію до кордонів України. Кажуть, для вирішення гуманітарних і безпекових питань

Угорські війська перемістять ближче до угорсько-українського кордону, щоб підсилити захист країни та за потреби вирішувати гуманітарні проблеми. 

Про це 22 лютого вранці повідомив міністр оборони Угорщини Тібор Бенко, пише hirado.

Тібор Бенко

За словами міністра, він отримав завдання від прем’єра Віктора Орбана не допустити входу збройного угруповання до Угорщини та провести маневри в країні.

За його словами, угорцм не варто боятися, але вони повинні зберігати обережність. Угорські збройні сили повинні бути готові до будь-якої ситуації.

За словами Тібора Бенко, у разі загострення ситуації в Україні будуть військові дії не лише на сході, а й у напрямку Києва та Закарпаття. Саме тому солдати мають бути готові до прибуття біженців на кордони, а також до виконання гуманітарних завдань.

“Завдання Збройних Сил Угорщини подвійне: одне – надавати допомогу у вирішенні гуманітарних завдань, інше – закривати кордон з Угорщиною та гарантувати, що жодне збройне угруповання не зможе ввійти в Угорщину. З цією метою я наказав розгорнути достатню кількість добре оснащених військових сил у східній частині Угорщини. Тобто кордон потрібно посилювати”, – зазначив міністр. 

При цьому Віктор Орбан запевнив президента України Володимира Зеленського у своїй підтримці України та її територіальної цілісності під час телефонної розмови у вівторок, 22 лютого.

“Прем’єр-міністр сказав, що Угорщина, як і завжди, повністю підтримує територіальний суверенітет і незалежність України і братиме участь у будь-яких спільних діях ЄС для пом’якшення конфлікту”, – написав у Twitter прессекретар Орбана.

Нагадаємо, вранці 22 лютого в Угорщині відбулось засідання Урядового кабінету національної безпеки на чолі з прем’єр-міністром Віктором Орбаном. Основним питанням обговорення був розгляд “кризи в Україні та прийняття необхідних рішень”.

 

InfoPost.Media

Титульне фото: index.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі