fbpx
28 Квітня, 2022

Угорщина готова приймати на лікування поранених українських військових

Угорщина готова приймати на лікування поранених українських військових

Організація Об’єднаних Націй повинна активізувати зусилля для встановлення миру в Україні та досягнення угоди про припинення вогню. Про це заявив міністр закордонних справ Петер Сійярто в середу в Нью-Йорку, на засіданні ООН.

За словами міністра, Угорщина стикається з низкою проблем безпеки через війну по сусідству, пише Origo.

“Ми, угорці, не хотіли цієї війни і не хочемо, аби вона тривала. Ми хочемо миру. Ми ризикуємо своєю безпекою кожну секунду”, – додав Сійярто.

4093425

Він закликав Генеральну Асамблею ООН “докласти всіх можливих зусиль”, щоб “припинити цю війну якомога швидше, аби вона не вийшла за межі кордонів України”. Нібито саме з цих міркувань Угорщина вирішила не направляти зброю в Україну і не пропускати її транзитом через свою країну, нагадав міністр.

“Ми закликаємо відкрити гуманітарні коридори; якщо цього не станеться в майбутньому, ще більше людей загине”, – додав Сійярто.

Він додав, що Угорщина запропонувала лікувати поранених українських бійців у власних госпіталях. Також закликав посилити гуманітарну підтримку. Сійярто зазначив, що Угорщина надіслала Україні понад 1000 тонн допомоги.

Сійярто нагадав, що Угорщина прийняла понад 640 000 біженців з України, надає їм житло, допомагає з працевлаштуванням та освітою для дітей.

“Ми й надалі прийматимемо всіх людей з України”, — сказав угорський міністр. – “Якщо ми не зможемо покласти край цій жорстокій війні, її глобальні наслідки будуть вже поза нашим контролем”.

Варто нагадати, що Угорщина хоч і не дозволяє поставки зброї через свою територію, вона також бере участь у постачанні зброї Україні, “сплачуючи власну частку”. Про це заявив верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

 

InfoPost.Media

Фото: infostart.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі