fbpx
23 Листопада, 2021

У в’язницях Словаччини перебувають 264 іноземці, більшість із них – українці

У в’язницях Словаччини перебувають 264 іноземці, більшість із них – українці

Зараз у словацьких тюрмах перебувають 264 іноземці. З них 112 арештованим винесено обвинувачення і вони очікують суду, а вже засуджено – 152 особи.

Про це повідомляє TASR з посиланням на статистику Спілки в’язниць і судової охорони (ZVJS).

sk-border

Загалом із іноземців у словацьких установах перебуває десять жінок – троє обвинувачених і семеро засуджених. Усі вони громадянки Чеської Республіки. Із загальної статистики найчисельнішою групою іноземців є українці – 57 ув’язнених. За ними йдуть 50 громадян Чехії та 25 румунів.

Інші більші групи представлені сербами, поляками та македонцями. У в’язницях Словаччини також перебувають громадяни більш віддалених країн, таких як Алжир, Індія, Пакистан, Нігерія, Туніс та В’єтнам.

Всього наразі у словацьких в’язницях перебуває 10 297 ув’язнених. З них 8804 були засуджені і 1493 пред’явлені обвинувачення.

Нагадаємо, у Словаччині поліція почала виявляти факти підробки COVID-сертифікатів. У багатьох випадках отримання підробних сертифікатів відбувається з вини медсестер, які виписують сертифікат без фактичного щеплення.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі