fbpx
17 Листопада, 2021

У сусідньому Кошице 27-річна жінка народила четвірню

У сусідньому Кошице 27-річна жінка народила четвірню

В університетській лікарні Луї Пастера (UNLP) в Кошице у 27-річної Вероніки передчасно народилися четверо дітей – дві дівчинки та два хлопчики.

Про це повідомляють словацькі ЗМІ.

Stvorcata Clanokw

Пологи проводилися шляхом кесаревого розтину в гінекологічно-акушерській клініці УЛЛП, а немовлята наразі знаходяться в дитячій університетській лікарні у відділенні інтенсивної терапії неонатології.

“Немовлята почуваються добре і добре набирають вагу, коли з ними буде все гаразд і вага їхня досягне понад два кілограми, ми підемо додому”, – сказала мати.

Пологи відбулися під керівництвом завідувача клініки Петра Урдзіка. Як він нагадав, багатоплідна вагітність зустрічається не тільки рідше, але й важче для матері – як щодо догляду за нею, так і за немовлятами, які розвиваються.

Що цікаво, востаннє тут четвірня з’явилася на світ у 2005 році і тоді місцевий Ротарі-клуб взяв діток під свою опіку. Опікуватися дітками ротарійці пообіцяли до досягнення ними 16-річного віку. Про це розповів нашому виданню підприємець Андрій Баганич. Андрій є ужгородцем, який наразі проживає в Кошице і є членом Кошицького Ротарі-клубу.

“Так сталося, що наш клуб 16 років опікувався четвернею з Кошице і коли закінчився цей термін, то в Кошице знову народилася четвірня, а ми, в свою чергу, знову ж таки візьмемо діток під свою опіку”, – каже Андрій Баганич.

Найперше, що зроблять кошицькі ротарійці, то вже на Різдво куплять необхідні для родини речі на суму 1000 євро.

До речі, на початку саме цього року на Закарпатті 20-річна дівчина народила четвірню – трьох хлопчиків і одну дівчинку. Це сталося у області вперше за 70 років.

Варто також нагадати, що 17 листопада відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі