fbpx
01 Лютого, 2022

У США планують перевести до Києва посла США в Словаччині

У США планують перевести до Києва посла США в Словаччині

Новим послом в Україні може стати посол США в Словаччині Бріджит Брінк.

За даними телеканалу CNN, її обрав на цю посаду президент Джо Байден, але кандидатура поки не оголошена офіційно. Наразі очікується офіційне її затвердження у Києві.

Бріджит Брінк

Схвалення посла урядом країни призначення є частиною стандартного процесу і може зайняти кілька днів або тижнів. Джерело, близьке до президента України Володимира Зеленського, повідомило телебаченню, що зараз у Києві розглядають кандидатуру Брінк.

Bloomberg посилається на два неназваних джерела, які заявили, що в період зростання напруженості між Україною та Росією уряд США хоче мати в посольстві в Києві кар’єрного дипломата з великим досвідом роботи у Східній Європі. Bloomberg також визначає Брінк як головного фаворита на цю посаду.

Бріджит Брінк була послом США в Словаччині з липня 2019 року. Раніше вона працювала в Раді національної безпеки Білого дому та в посольствах у Сербії, Узбекистані, Грузії та інших країнах.

США не мають посла в Україні вже понад два з половиною роки, від червня 2019-го, коли адміністрація ще попереднього президента Дональда Трампа завершила каденцію Марі Йованович. Наразі американські інтереси в Україні офіційно представляють дипломати в статусі “тимчасового повіреного”.

Наприкінці грудня минулого року уряд Молдови схвалив призначення нового посла Молдови в Україні. Відповідно до рішення кабінету міністрів Молдови ним став Валеріу Ківер.

 

InfoPost.Media

Фото: radiosvoboda.org


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі