fbpx
01 Січня, 2022

У Словаччині знімуть обмеження швидкості на автобанах до 90 км/год в межах населених пунктів

У Словаччині знімуть обмеження швидкості на автобанах до 90 км/год в межах населених пунктів

У Словаччині підготували зміни до Закону про експлуатацію дорожнього транспорту. Ці зміни стосуються і швидкісного режиму на автотрасах. Так, наприклад, із законодавства вилучать норму щодо обмеження швидкості на автобанах в межах населених пунктів до 90 км/год.

Про це повідомляє TASR.

“З огляду на те, що автомагістраль є високоякісною інфраструктурою, яка розроблена для більш високої швидкості, немає причин обмежувати швидкість на автомагістралі, незалежно від того, проходить вона через населений пункт чи ні” , – йдеться у пояснювальній записці до змін в законі.

Slovakia Road
Ця зміна є актуальною є ще й тому, що, відповідно до європейських правил, всі транспортні засоби, зареєстровані вперше з 7 липня 2024 року, будуть оснащені інтелектуальною системою регулювання швидкості. Вона визначається як система, яка допомагає водієві підтримувати швидкість, відповідну дорожнім умовам, в тому числі на автобанах.

Варто нагадати, що Національна компанія автомобільних доріг Словаччини ще з 19 грудня розпочала передпродаж електронних віньєт для автобанів. Водії можуть придбати електронну віньєтку для проїзду автобанами на офіційному сайті продажу www.eznamka.sk. У наявності є всі типи дорожніх віньєток – річні, 30-денні та десятиденні, які будуть дійсними протягом 2022 року.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі