fbpx
20 Грудня, 2021

У Словаччині почався продаж електронних віньєток для проїзду автобанами на 2022 рік

У Словаччині почався продаж електронних віньєток для проїзду автобанами на 2022 рік

Національна компанія автомобільних доріг Словаччини (NDS) у неділю, 19 грудня, розпочала передпродаж електронних віньєт для автобанів, які будуть дійсними протягом 2022 року.

Про це повідомляє TASR з посиланням на коментар керівника відділу комунікацій NDS Єви Жгравчакової.

“Водії можуть придбати електронну віньєтку для проїзду автобанами на офіційному сайті продажу www.eznamka.sk. «Ми пропонуємо всі типи дорожніх віньєток, тобто річні, 30-денні та десятиденні, які будуть дійсними протягом 2022 року”, – сказала Жгравчакова.

Словаччина автобан

Ціна річної електронної плати за проїзд за допомогою автобанів Словаччини залишилася такою ж, якою була і цього року – 50 євро.

Раніше ми розповідали про те, що Словаччина намагається з’єднати два з найбільш густонаселених міст, Братиславу та східне місто Кошице, автомагістраллю. Однак країна не встигне завершити свою частину коридору трансєвропейського шосе TEN-T до українського кордону до 2030 року. Дорога є частиною коридору TEN-T Рейн-Дунай між українським та французьким кордоном.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі