fbpx
19 Січня, 2022

У Словаччині змінили карантинні обмеження: як працюватиме бізнес у країні

У Словаччині змінили карантинні обмеження: як працюватиме бізнес у країні

З 19 січня для готелів та подібних послуг короткострокового розміщення гостей у Словаччині зняли обмеження на кількість розміщених гостей (до сьогодні воно становило 75%). Також скасовується ліміт відвідувачів для підприємств громадського харчування (він становив 50%).

Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров’я Словацької Республіки в рамках нових указів про карантинні заходи, повідомляє TASR.

карантинні обмеження у Словаччині

При цьому все ще залишається необхідність бути вакцинованим і надати негативний тест. Також Міністерство звертає увагу на необхідність збільшення частоти прибирання та дезінфекції.

Що стосується ресторанів, то вони працюватимуть з обмеженим графіком роботи з 5.00 до 22.00. За одним столом може перебувати не більше чотирьох осіб або членів однієї сім’ї, а відстань від столів має бути два метри один від одного.

Згідно з новими правилами, усі раніше закриті сервісні служби та магазини зможуть відкритися від сьогодні, але тільки для вакцинованих та тих, хто перехворів коронавірусом.

У базовому режимі можуть працювати магазини одягу та взуття, канцелярських та шкільних товарів та дитячі магазини. Сюди також входять галантерейні, текстильні магазини, магазини будівельних матеріалів та інші.

У Міністерстві нагадали, що в приміщення можна входити лише в респіраторах, руки необхідно продезінфікувати, а відвідувачі мають перебувати на відстані двох метрів один від одного.

Водії таксі все ще можуть їздити максимум з двома пасажирами, але це не стосується членів одного домогосподарства. Транспортний засіб необхідно дезінфікувати після кожної поїздки.

В універмагах місця для сидіння повинні залишатися закритими. Також заборонено вживати їжу та напої поза межами “фуд-кортів”.

Відкривається робота басейнів, оздоровчих закладів та аквапарків, але тільки для тих, хто перехворів або має повне вакцинування.

Невакциновані працівники закладів та підприємств все ще повинні продовжувати проходити тестування раз на тиждень.

Нагадаємо, в’їзд до Словаччини українцям дозволений тільки за умови повної вакцинації. Окрім COVID-картки ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються, в тому числі в додатку “Дія”. Це за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію словацькою, чеською або англійською мовами.

Варто додати також, що у Словаччині з 10 січня перестала діяти нічна комендантська година. Крім того відкрилися початкові та середні школи, але до них будуть застосовуватися жорсткі протиепідемічні заходи.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі