fbpx
09 Лютого, 2022

У Словаччині з наступного року на автомобільних номерах не буде позначень регіону

У Словаччині з наступного року на автомобільних номерах не буде позначень регіону

Позначення районів зникнуть з реєстраційних номерів транспортних засобів Словаччини з 1 січня 2023 року.

Це випливає з наказу Міністерства внутрішніх справ – повідомляє TASR.

автомобільні номери у Словаччині

Спочатку зміни до Закону про дорожній рух мали набути чинності 1 березня 2022 року, тому в серпні Міністерство внутрішніх справ внесло зміни до постанови.

Однак у жовтні минулого року Національна рада Словацької Республіки вирішила, що дія поправки має почати застосовуватися з 1 січня 2023 року.

Після цієї зміни на номерах не буде вказуватися скорочена назва регіону. Крім того не потрібна буде перереєстрація номеру при передачі автомобіля іншому власнику з іншого регіону.

Нагадаємо, що У Словаччині підготували зміни до Закону про експлуатацію дорожнього транспорту. Ці зміни стосуються і швидкісного режиму на автотрасах. Так, наприклад, із законодавства вилучать норму щодо обмеження швидкості на автобанах в межах населених пунктів до 90 км/год.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі