fbpx
21 Квітня, 2022

У Словаччині відмінили обов’язкове носіння захисних масок в приміщеннях

У Словаччині відмінили обов’язкове носіння захисних масок в приміщеннях

З четверга, 21 квітня, у Словаччині більше не є обов’язковим прикривати верхні дихальні шляхи на вулиці та в більшості приміщень. Респіратор, як і раніше, є обов’язковим лише для персоналу та відвідувачів закладів медичних та соціальних служб, пацієнтів у лікаря та відвідувачів аптек.

Обов’язковий карантин також скасовано після контакту з хворою на COVID-19 людиною. Це випливає з постанов Міністерства охорони здоров’я Словацької Республіки, пише TASR.

коронавірус у Словаччині

Таким чином, носіння масок більше не є обов’язковим не лише на масових заходах, організованих на відкритому повітрі, але й у більшості приміщень, включаючи громадський транспорт, служби таксі та масові зібрання.

Тим не менш, головний гігієніст Словацької Республіки Ян Мікас нагадує, що маски все ще є простим і ефективним способом зниження ризику передачі хвороби.

“Це цілком нормально, якщо епідемічна ситуація навіть розвивається позитивно, ви вирішите продовжувати захищати себе та одягати респіратор у ситуаціях, які ви вважаєте ризикованими. Також важливо уникати ризикованих місць перед їх відвідуванням, особливо ті, де перебуває велика кількість незнайомих людей”, – сказав Мікас.

Також не змінюються правила ізоляції заражених коронавірусом людей.

Про зміни в карантинних правилах після засідання уряду в середу оголосив міністр охорони здоров’я Володимир Ленгварський разом із головним гігієністом. За словами керівника відомства, епідеміологічна ситуація в Словаччині продовжує покращуватися.

Нагадаємо, що у Словаччині також продовжили можливість проходження тимчасової інтернатури для лікарів з-за кордону у місцевих лікарнях. Інтернатуру можна буде проходитиі після закінчення кризової ситуації, спричиненої пандемією COVID-19.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі