fbpx
04 Квітня, 2022

У Словаччині починається національний моніторинг інтенсивності дорожнього руху

У Словаччині починається національний моніторинг інтенсивності дорожнього руху

Словацька дорожня адміністрація (SSC) у вівторок (5 квітня) починає загальнонаціональний моніторинг інтенсивності дорожнього руху. Він проходитиме на всіх типах доріг і триватиме до кінця жовтня цього року.

З бюджету на ці цілі було виділено 1,67 млн ​​євро. Інтенсивність руху буде фіксуватися на 2740 ділянках доріг. Про це з посиланням на речника SSC Мартіна Гузі повідомляє TASR.

моніторинг дорожнього руху в Словаччині

Гузі зазначив, що загальнонаціональний моніторинг буде проведений Інститутом транспортних досліджень (VÚD) міста Жиліна, який став переможцем тендеру.

Метою моніторингу є отримання діапазону інтенсивності руху на автомагістралях, швидкісних дорогах, на всіх дорогах першого та другого класу та окремих ділянках доріг третього класу. Також планується отримати дані для перепису дорожнього руху Європейської міжнародної мережі. Крім того, метою моніторингу є отримання даних для керівництва інвестиційними планами та для планування діяльності держави, органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів.

Наприкінці 2022 року, після обробки даних національного моніторингу дорожнього руху, будуть відомі середньорічні показники добової інтенсивності на окремих ділянках доріг та інші інженерні характеристики дорожнього руху. Також буде розроблено карти інтенсивності руху по окремих регіонах, містах, а також по всій Словаччині з кольоровою диференціацією.

Гузі пояснив, що національний перепис дорожнього руху проводиться кожні п’ять років, починаючи з 1980 року, а саме в роки, що закінчуються на “0” і “5”. Однак у 2020 році перепис дорожнього руху було перенесено через пандемію коронавірусу, яка також вплинула на дорожній рух.

Нагадаємо, що Збройні сили Словацької Республіки розгортають системи протиповітряної оборони на східному кордоні Словаччини.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі