27 Березня, 2022

Словаччина встановлює системи протиповітряної оборони поблизу кордонів з Україною

Словаччина встановлює системи протиповітряної оборони поблизу кордонів з Україною

Збройні сили Словацької Республіки розгортають системи протиповітряної оборони на східному кордоні Словаччини.

Про це з посиланням на речника Збройних сил Словацької Республіки Штефана Земановича повідомляє TASR.

ППО Словаччина

Він також нагадав, що система протиповітряної оборони Patriot вже захищає стратегічну частину центральної Словаччини. Усі батареї, надані Словаччині союзниками, будуть розподілені так, щоб охопити якомога більшу частину країни.

“Разом ми підвищимо безпеку наших співгромадян”, – сказав Земанович.

Загалом Словаччину захищатимуть дві німецькі та одна нідерландська батареї. За даними Міноборони, система Patriot у розгорнутій версії PAC3 є однією з найскладніших систем протиповітряної та протиракетної оборони.

Міноборони Словаччини також повідомляє, що до країни вже поставлено протитанковий ракетний комплекс Spike LR2.


За контрактом вартістю 18,3 млн євро Словаччина отримала 100 протитанкових керованих ракет, десять комплектів пускових установок і необхідні матеріально-технічні матеріали.

“Завдяки своїй автономності та незалежності від будь-якої іншої технології, протитанковий ракетний комплект Spike LR2 можна інтегрувати в системи озброєння бойових машин. Також він підходить для використання піхотою. Ця система відповідає проектам модернізації Словаччини і є потрібною частиною комплектації бойових машин”, – пояснили в Міноборони Словаччини.

Нагадаємо, раніше Словаччина відповіла на ультиматум Росії про заборону постачання С-300 Україні. За повідомленням словацького оборонного відомства, “Словацька Республіка сама буде вільно обмірковувати, як використовувати власне військове майно у спосіб, який найкращим чином відповідає інтересам оборони Словацької Республіки”.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі