fbpx
17 Лютого, 2022

У Ryanair пообіцяли літати в Україну, поки не буде відкритого вторгнення Росії

У Ryanair пообіцяли літати в Україну, поки не буде відкритого вторгнення Росії

Представники однієї з найбільших іноземних авіакомпаній-лоукостерів в Україні Ryanair заявили, що зобов’язані здійснювати перевезення пасажирів в Україну та з неї до тих пір, поки не відбудеться відкрите вторгнення Росії.

Про це на прес-конференції в Лісабоні заявив виконавчий директор групи Ryanair Майкл О’Лірі, пише rte.ie.

“Це наш обов’язок і зобов’язання підтримувати народ України, доки там не буде війни або ракет”, – сказав він.

Майкл О'Лірі Ryanair

За словами О’Лірі, компанія не бачить причин для припинення польотів, поки європейська влада не стверджує, що летіти в Україну небезпечно.

“Важливо не панікувати”, – сказав він. – “Одним людям потрібно повертатися додому, а інші хочуть летіти за кордон до ЄС – цю послугу мають надавати авіакомпанії”.

Минулого місяця у Ryanair заявили, що можуть розмістити до 20 літаків в Україні протягом наступних кількох років. Крім того у планах компанії влітку виконувати 230 рейсів щотижня з трьох українських аеропортів.

На запитання, чи впливає на плани компанії загроза ескалації, О’Лірі сказав, що авіакомпанія щодня переглядає ситуацію в Україні, але країна залишається “великим потенційним ринком, поки не буде радянського вторгнення (Soviet invasion)”.

Варто зазначити, що з 13 лютого декілька авіакомпаній або припинили польоти в Україну, або розглядають можливість такого кроку. Українська влада ж заявила, що залишає повітряний простір відкритим.

Нагадаємо, що у січні ірландський лоукостер Ryanair скоротив на 33% кількість рейсів по всій Європі. Таке рішення в компанії прийняли через посилення карантинних вимог низкою європейських країн та поширення штаму коронавірусу “Омікрон”. Під скорочення потрапили і 17 рейсів з України.

У той же час угорський лоукост-перевізник Wizz Air повідомив, що збільшить кількість літаків, які базуються в аеропортах Києва на чотири борти. Хоча у жовтні минулого року планувалось, що київські аеропорти отримають п’ять літаків.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі