fbpx
01 Січня, 2022

У Румунії за 115 км від України зафіксували землетрус

У Румунії за 115 км від України зафіксували землетрус

У східній Румунії в четвер 30 грудня зафіксували землетрус магнітудою 3,7 за шкалою Ріхтера. Поштовх стався за 115 км від кордону з Україною.

Землетрус зафіксували о 16:57  (за виївським часом) у сейсмічній зоні Вранча на глибині 56,05 км, повідомляє digi24.

“Джерело землетрусу знаходиться на території Румунії, в районі гір Вранча. Землетрус може відчуватись окремими людьми, які перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах, та не несе загрози населенню”, – йдеться у повідомленні Національного науково-дослідного інституту фізики Землі (INCDFP).

Cutremur

Результати обробки даних передали для дослідження до міжнародних сейсмологічних центрів.

Нагадаємо, Румунія планує добувати газ із Чорного моря з 2026 року. Видобуток у районі видобутку газу може досягти 10 млрд кубометрів на рік. Цього, за оцінками, майже достатньо для покриття всього річного споживання газу в Румунії в розмірі 12 млрд кубометрів.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі