fbpx
20 Грудня, 2021

У Румунії понад 1000 робітників залізниці припинили роботу через низькі зарплати

У Румунії понад 1000 робітників залізниці припинили роботу через низькі зарплати

Понад 1000 співробітників залізниці Румунії (CFR) сьогодні припинили роботу. Стихійний страйк розпочався у Бухаресті, Брашові, Сігету Мармацієй, Клужі та інших містах країни.

Про це повідомляє новинний портал digi24.ro.

румун

Президент Федерації профспілок залізничних перевізників Румунії Родріго Максим пояснив, що люди незадоволені тим, що у них дуже низькі зарплати, які не підвищувалися тривалий час.

“Ті, хто страйкує, мають мінімальну зарплату, вони не розуміють, чому люди з кваліфікацією не можуть забезпечити своє існування. Ціни зростають, рахунки теж, а платити нема чим, – кажуть у профспілці. – “Майже всі країни ЄС можуть похвалитися сучасною інфраструктурою та новими швидкісними поїздами. У нас давно слід поміняти третину рухомого складу, але нічого не робиться”.

Родріго Максим повідомив, що на даний момент всі поїзди курсують за встановленим графіком. Однак зауважив, що якщо ті, хто займається ремонтом локомотивів у депо перестануть працювати, то рух потягів рано чи пізно припиниться.

268343185 4695427240546979 1832287859628722653 N

Наразі страйкарі залізниці чекають відповіді на свої вимоги від міністра транспорту Румунії.

Важливо додати також, що з 1 січня 2022 року через підвищення акцизів в Румунії зросте вартість бензину і дизельного палива. Зростання може сягнути 3,55%, що відіб’ється на кишенях власників автівок. Наразі ж Румунія все-таки залишається на другому місці за низькою ціною на бензин у Європейському Союзі.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі