fbpx
31 Березня, 2022

У Румунії додаток екстреного виклику Call 112 переклали українською

У Румунії додаток екстреного виклику Call 112 переклали українською

До програми Call 112 в Румунії додали нові переклади, тож його тепер можна використовувати як румунською, так і англійською, французькою, німецькою, угорською та українською мовами.

Про це з посиланням на Спеціальну службу телекомунікацій (STS) повідомляє digi24.

Ptc4mczoptq0mczoyxnopwu3mdg2n2y2oweymzgxzgq0mzu4nzy4nzhknmjkotq2.thumb

STS зазначає, що для того, щоб скористатися новими функціями, необхідно оновити програму до останньої версії з Google Play або App Store.

Крім того, у повідомленні щодо послуги роумінгу, яке громадяни отримують при в’їзді на територію Румунії, тепер наводиться й інформація щодо можливості використання в екстрених випадках мобільного додатку Call 112.

“Оновлення допоможе людей, які не розмовляють румунською та перебувають у надзвичайній ситуації. Їм пропонуватиметься інтуїтивно зрозуміле меню, яке легко використовувати мовою, яку вони знають. При встановленні додаток відображатиметься тією мовою, як встановлена по замовчуванню на телефоні користувача, якщо вона є у списку доступних”, – йдеться у прес-релізі СТС.

Додаток Call 112 дозволяє передавати інформацію про місцезнаходження пристрою у форматі Advanced Mobile Location (AML) у комп’ютерній системі Служби екстреної допомоги 112. Програма використовує з’єднання для передачі даних та службу визначення місцезнаходження мобільного телефону (GPS) лише під час екстреного виклику.

При цьому оператори Служби екстреної допомоги 112 приймають та обробляють дзвінки громадян кількома мовами міжнародного обігу та мовами національних меншин.

Нагадаємо, поблизу міста Тиргу-Муреш (Târgu Mureş) у румунській Трансільванії на сміттєзвалищі знайшли цілий мішок викинутих і частково спалених угорських виборчих бюлетенів.

 

InfoPost.Media

Фото: STS


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі