fbpx
07 Лютого, 2022

У Румунії цьогоріч відкриють перший збудований за часів новітньої історії аеропорт

У Румунії цьогоріч відкриють перший збудований за часів новітньої історії аеропорт

Міжнародний аеропорт Брашов-Гімбав у Румунії запрацює з 1 листопада поточного року. Це перший аеропорт, побудований у країні за часи новітньої історії Румунії.

Про це повідомляє Ziarul Financiar з посиланням на представників ради Брашова.

Aeroportul International Brasov Fb

За перший рік роботи аеропорту очікується потік 300 тис. пасажирів. Оцінки були розраховані на основі дискусій, які місцева влада Брашова мала з авіаперевізниками.

За словами виконавчого директора Департаменту впровадження аеропортів Ради повіту Брашова Александру Ангела, ведуться переговори щодо рейсів з такими авіаоператорами, як Tarom, Blue Air, WIZZ Air, Lufthansa, LOT, Turkish Airlines, El Al, Air Bucharest.

У перший рік роботи місцева влада очікує, що з аеропорту Брашова працюватимуть п’ять напрямків.

Аеропорт стане 17-м комерційним аеропортом Румунії. Планована вартість його будівництва складала 87 мільйонів євро. Будівельні роботи для пасажирського терміналу розпочалися у березні 2020 року і мали завершитись до 1 березня 2021 року. Однак через пандемію, строки затягнулись. Перший комерційний рейс планували відправити у червні 2021 року.

Найбільшими в Румунії є два аеропорти Бухареста – Міжнародний аеропорт імені Анрі Коанда та Міжнародний аеропорт імені Ауреліо Влайку, які у допандемічні часи мали пасажиропотік 4,9  та 2,1 мільйона пасажирів на рік та демонстрували зростання.

Раніше ми розповідали історію мандрівника, який присвятив себе дослідженню роботи залізничних маршрутів Європи. За його словами, ближче до сходу Європи залізниці дуже часто розглядаються як крайній засіб пересування, який пасажири використовують тільки за відсутності альтернативи. Така ситуація спостерігається і в Румунії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі