23 Травня, 2022

У Польщі створять автоматизовану систему для працевлаштування українських біженців

У Польщі створять автоматизовану систему для працевлаштування українських біженців

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, який дозволить створити систему полегшення контактів між роботодавцями та громадянами України. Її завданням буде створення бази даних профілів кандидатів на працевлаштування в Польщі.

Використовуючи алгоритм, система дозволить кандидатам обрати пропозиції роботи, які відповідають їхній кваліфікації та сконтактуватися з роботодавцем. Про це повідомляє TVN24.

працевлаштування біженців у Польщі

Базуватиметься система на реєстрі PESEL. Новий інструмент включатиме функції введення, збору та видалення пропозицій роботи, а також інформацію про компетенції та досвід роботи пошукачів з України.

Громадяни України, які відповідають умовам, зазначеним у законі, зможуть користуватися системою через онлайн-сервіс або за допомогою загальнодоступного мобільного додатка. Щоб використовувати систему, потрібно буде створити профіль співробітника. Дані, необхідні для його створення, будуть оброблятися протягом 12 місяців з моменту останньої активності користувача в системі.

Пропозиції роботи в систему зможуть завантажувати як безпосередньо роботодавці, так і рекрутери, які надають послуги з працевлаштування.

Варто додати, що на початку травня вже близько 102 тисяч українських біженців, які втекли до Польщі з початку війни в Україні, зуміли знайти роботу в країні.

 

InfoPost.Media

Фото: Leszek Szymański / PAP


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі