fbpx
21 Березня, 2022

У Німеччині “гуляє” фейк про вбивство українцями підлітка за російську мову

У Німеччині “гуляє” фейк про вбивство українцями підлітка за російську мову

У інформаційному просторі Німеччини почали поширювати відео, за яким начебто група українців побила 16-річного юнака в Ойскірхені, що у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія, після чого той помер. Достовірність відео відразу ж спростували у поліції німецького міста Бонн.

За даними правоохоронців, відео з’явилось у Telegram-каналі, який поширює російську пропаганду про війну Росії проти України.

“В інтернеті поширюється відео, в якому повідомляється про напад на 16-річного підлітка в районі Ойскірхена. Стверджується, що його побила до смерті група українців. Мова відео – російська”, – йдеться у повідомленні поліції в Twitter.

Founlapxmacfxea

У відеоролику стверджується, ніби 16-річного волонтера “Даніеля” побили тільки тому, що він розмовляв російською.

Поліція наголосила, що не отримувала повідомлень про насильницький напад, не кажучи вже про смерть у цьому районі, але розслідує це питання. Однак на даний момент експерти припустили, що відео фейкове та має на меті розпалення ненависті.

У поліції звернулися до громадян із проханням не поширювати подібний контент і перевіряти інформацію з соціальних мереж.

Нагадаємо, у Великій Британії за вказівкою міністра закордонних справ Ліз Трасс створили спецпідрозділ по боротьбі з російської дезінформацією. Урядовий інформаційний підрозділ (Government Information Cell, GIC) блокує російську пропаганду та за допомогою платної реклами створює меседжі для громадян Росії.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі