fbpx
26 Лютого, 2022

У Молдові безкоштовно лікуватимуть українців, які виїхали через війну з Росією

У Молдові безкоштовно лікуватимуть українців, які виїхали через війну з Росією

Молдавське міністерство охорони здоров’я підрахувало запаси ліків та медобладнання в країні. У відомстві заявили, що молдавські лікарні безкоштовно госпіталізуватимуть та оперуватимуть українців, які виїхали до Молдови через російську агресію.

У п’ятницю, 25 лютого, міністерство доручило керівникам лікарень запастися ліками на 90 днів, повідомляє Newsmaker.

молдавські лікарні

Також у МОЗ повідомили, що на всі КПП на кордоні в Україною прибули бригади медперсоналу, які тестують іноземних громадян із ознаками COVID-19. Центри для мігрантів оснащені тисячами тестів та засобами захисту, у тому числі дезінфікуючими засобами.

Людей з України з легкими формами COVID-19 розмістять у ізоляторах центрів прийому біженців, а з важкими формами госпіталізують до молдавських лікарень.

Госпіталізація та хірургічна допомога у разі потреби буде надана громадянам України безкоштовно, а центри розміщення забезпечать необхідними ліками.

Нагадаємо, раніше Словацька республіка зробила виняток з правил перевезення домашніх тварин для тих, хто вирішив виїхати з України через військову агресію Росії. Для в’їзду до Словаччини громадянам України, які перебувають у супроводі таких домашніх тварин, зобов’язані лише заповнити бланк-дозвіл.

 

InfoPost.Media

Фото: Andrei Mardari / NewsMaker


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі