fbpx
29 Вересня, 2021

У Кошицькому краї почнуть вакцинувати жителів третьою дозою вакцини

У Кошицькому краї почнуть вакцинувати жителів третьою дозою вакцини

Кошицький район розпочинає щеплення своїх громадян третьою дозою вакцини. Першими під вакцинування підпадають пацієнти закладів соціального обслуговування. 

“За вказівками Міністерства охорони здоров’я, регіональна команда з вакцинації доставить третю дозу вакцини першим приблизно 250 клієнтам та працівникам окружного закладу “Via Lux” у місті Барса поблизу Кошиць”,- сказав голова Кошицького самоврядування Растіслав Трнка. – “Окрім людей похилого віку, слід щепити й інші групи ризику, таких як медичні працівники, хворі на рак…”

Screenshot 1

Також Кошицький край розпочинає вакцинацію учнів у загальноосвітніх школах, засновником яких він є.

“Ми охопимо навчальні заклади, де коронавірус знову демонструє свою силу. Протягом поточного тижня ми будемо вакцинувати у середніх школах у Кошицях, Праковцях, Міхаловцях, Кралівському Хлмці, Спішській Новій Весі, Сечовцях, Рожняві, Требішові, Великих Капушанах, Гельницях, Кромпахах та Собранце. Таким чином, понад 340 учнів, студентів та працівників мають завершити вакцинацію”, – уточнив Трнка.

Вакцинація у навчальних закладах буде частиною програми мобільної служби вакцинації, а формувати графік вакцинації будуть залежно від потреби, яку виявили самі заклади. Студенти віком від 18 років матимуть можливість вибрати однодозову вакцину Janssen або Pfizer у двох дозах. Школярі до 18 років будуть вакциновані вакцинами Pfizer у присутності дорослого.

Наразі округ виділив понад 264 000 вакцин проти COVID-19, з яких приблизно 39 000 – на місцях.

Ми вже розповідали, що Словаччина вирішила піти шляхом Чехії та Австрії та дозволити своїм громадянам вакцинуватись третьою дозою препарату від COVID-19. Як зазначили посадовці цих трьох країн, їх держави можуть не чекати погодження Європейського агентства з лікарських засобів при вакцинуванні громадян третьою дозою, адже вони мають власні дослідження.

Крім того у Словаччині зафіксували нові спалахи COVID-19. Спалах захворюваності тут пов’язують з відносно низьким рівнем вакцинації.

InfoPost.Media за матеріалами spravy.pravda.sk

Фото: bnn.de


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі