fbpx
04 Січня, 2022

У Кошицькому краї почнуть вакцинацію дітей 5-11 років

У Кошицькому краї почнуть вакцинацію дітей 5-11 років

У Кошицькому самоврядному регіоні продовжили вакцинацію проти коронавірусу у 2022 році. Наступного тижня в Кошицях почнуть вакцинацію дітей віком від 5 до 11 років.

Наразі великі центри вакцинації працюють у Кошицях, Міхаловцях та Спішській Нові Весі, повідомляє TASR.

Ockovanie Deti 01 Clanokw

Так звана “швидка допомога на колесах” найближчими днями відправиться до 23 міст та сіл області.

“Для отримання першої, другої та третьої дози мешканці можуть приїхати, наприклад, у Рожняву, Кузьмиц, Кошицьку Полянку, Порубку, Русков чи Ложин і Плешівець”, – розповідають у муніципалітеті.

Автобус для вакцинації також буде в Требішові, Добшині, Черні-над-Тісою та Великих Капушанах.

Центри вакцинації традиційно працюватимуть протягом тижня в чотирьох торгових центрах Кошице та в будівлі залізничного вокзалу з 9:00 до 17:00. У п’ятницю (7 січня) щеплення можна буде зробити і в торговому центрі в Спішській Нові Весі.

Наступного тижня в регіоні вперше розпочнеться вакцинація вікової категорії дітей від п’яти до 11 років.

“Вакцинація проводитиметься тільки в центрі вакцинації в Кошицях у присутності педіатра, вакцинами від консорціуму Pfizer/BioNTech”, – пояснюють в муніципалітеті.

Раніше прем’єр-міністр Словаччини Едуард Геґер публічно підтримав обов’язкову вакцинацію від COVID-19. Адже у Словаччині наприкінці 2021 року фіксували рекордні показники захворювання в країні.

Наразі словацький уряд обговорює такий варіант із конституційними юристами.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі