03 Листопада, 2021

У Кошице зафіксували пік захворювань на COVID-19 у початкових школах

У Кошице зафіксували пік захворювань на COVID-19 у початкових школах

Міська влада словацького міста Кошице повідомила про найбільшу кількість інфікованих коронавірусом після осінніх канікул цього навчального року у місцевих початкових школах. Позитивні тести на COVID-19 отримали учням та вчителі у 12 із 34 закладів початкової освіти.

“Вірус уразив загалом 70 учнів і 13 вчителів, що є рекордною цифрою за поточний навчальний рік”, – повідомили у муніципалітеті.

Zakladna Skola Kosice

Начальник відділу освіти Беата Лопушнякова уточнила, що в ДНЗ “Гронцова” позитивні результати тесту на коронавірус отримали дев’ять дітей та шість вчителів. Кілька нових випадків, переважно серед учнів, також з’явилися в початковій школі Lac Novomeského та початковій школі Park Angelinum.

“На щастя, завдяки канікулам учні не зустрічалися в класі, а крім того, багато класів наприкінці жовтня та на початку листопада закінчили карантин”, – зазначила вона.

Наразі в школах міста 32 класи пішли на карантин, що приблизно на чверть більше порівняно з минулим тижнем. Всього на карантині перебувають 673 учні – це більше чотирьох відсотків всіх учнів Кошице.

“На карантин також помістили сім педагогічних працівників шкіл, які ще не отримали щеплення”, – додали у муніципалітеті.

За словами чиновників, епідемічна ситуація в початкових школах Кошице значно краща за середньостатистичну по країні. Загалом у Словаччині біля 10% учнів змушені проходити навчання онлайн.

У зв’язку з ускладненням коронавірусної ситуації, Кошицький край почав щеплення своїх громадян третьою дозою вакцини. Першими під вакцинування підпадають пацієнти закладів соціального обслуговування. Крім того ми розповідали, що словацькі студенти віком від 18 років матимуть можливість вибрати однодозову вакцину Janssen або Pfizer у двох дозах. Школярі ж до 18 років будуть вакциновані вакцинами Pfizer.

 

InfoPost.Media за матеріалами cas.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі