22 Грудня, 2021

У Кішварді створили підприємство з обслуговування та ремонту авіаційних двигунів

У Кішварді створили підприємство з обслуговування та ремонту авіаційних двигунів

В Угорщині створили підприємство, яке буде займатися ремонтом та обслуговуванням авіаційних двигунів. Tungsram Aero Space Power Kft. є новою компанією зі штаб-квартирою в Будапешті, офісом у Кішварді і власним капіталом у 2 мільярди форинтів.

На новому заводі в Кішварді вже працюють 125 людей, а засновниками стали Йорг Бауер, президент і генеральний директор Tungsram Group, та Іштван Хердон, власник Xanga Group. Про це повідомляє szabolcsihir.hu.

тунгсрам

Нова компанія є підрозділом Tungsram Group, що спеціалізується на послугах MRO (обслуговування, ремонт, капітальний ремонт) для аерокосмічного та енергетичного секторів.

У компанії, що наразі займається ремонтом та обслуговуванням авіаційних двигунів, кажуть, що готові вийти на ринок із світовим оборотом 100 мільярдів доларів США.

“Tungsram пропонує першокласні якісні рішення та послуги з ремонту двигунів для найбільших виробників та технічне обслуговування”, – каже Аттіла Кюрті, директор новоствореного Tungsram Aero Space Power Kft.

За його словами, компанія має значний потенціал на ринку турбін промислового класу.

Tungsram Aero Space Power наразі є єдиним виробником деталей для авіадвигунів у невеликому регіоні, який має сертифікати європейських та американських агенцій авіаційної безпеки (EASA та FFA). Завод у Кішварді є також регіональним центром передового досвіду в галузі зварювання.

У 2018 році Tungsram повернувся на ринок як інноваційний глобальний бренд, орієнтований на Угорщину, після придбання бізнесу GE Lighting EMEAT. Він, зокрема виготовляє автомобільні лампи для світових ринків. Компанія, в якій працює 3500 людей, експортує 93 відсотки своєї продукції та представлена на 100 міжнародних ринках через свою торгову мережу. Група має п’ять заводів в Угорщині та співпрацює з близько 1600 постачальниками.

Раніше ми писали, що угорський лоукостер Wizz Air планує рейси всередині України і шукає для цього можливості. У пріоритеті угорського авіаперевізника наразі три головні ринки — Україна, Італія та країни Балтії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі