fbpx
18 Лютого, 2022

У центрі Варшави провели акцію солідарності з Україною

У центрі Варшави провели акцію солідарності з Україною

У четвер, 17 лютого, у центрі Варшави пройшла акція “Варшава солідарна з Україною”. Участь у ній взяв мер польської столиці Рафал Тшасковський.

Ініціатори акції підкреслили, що безпека Польщі залежить від суверенної, незалежної України, пише інформаційна агенція PAP.

Uczestnicy Demonstracji

Крім того на акції оприлюднили заяву міської ради про солідарність з українським народом перед загрозою війни.

“Ми завжди підтримували сильну, незалежну Україну. Польща була першою державою, яка визнала її незалежність” – заявив Рафал Тшасковський.

Як ідеться в проголошеній заяві, “мешканки і мешканці Києва, громадянки і громадяни України мають право будувати своє майбутнє на основі таких фундаментальних цінностей, як незалежність, суверенність і безпека”.

Крім того, на знак солідарності, в кольори українського прапора підсвітили Палац культури і науки Варшави.

Участь в акції взяли участь більше сотні людей, в тому числі політики і представники української діаспори в Польщі.

Нагадаємо, раніше аналітичний центр Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) провів дослідження настроїв європейців щодо ставлення до військової загрози в Україні. Аналітики за допомогою опитування намагались визначити, на які ризики готові жителі семи європейських країн, щоб допомогти українцям. За результатами опитування, найбільше готові допомагати Україні поляки, а найменше фіни та німці.

 

InfoPost.Media

Фото: PAP/Tomasz Gzell


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі