fbpx
13 Квітня, 2022

У центрі Братиславі облаштували центр для біженців з України (ФОТО)

У центрі Братиславі облаштували центр для біженців з України (ФОТО)

У міський частині Старе місто, що практично в центрі Братислави, облаштували евакуаційний центр для тимчасового розміщення біженців з України. Він розмістився на території однієї зі своїх початкових шкіл.

Центр розрахований на 50 осіб, пише видання bratislavskenoviny.

стар4

“Перших українців, які змушені були покинути свої домівки через російську агресію, ми прихистили у співпраці з керівництвом району у неділю. Серед них були і маленькі діти”, – повідомили в адміністрації міста.

У центрі українці знайдуть дах над головою, ліжка, засоби особистої гігієни та продукти харчування.

“Завершуємо підготовку дитячого куточка”, – додали у адміністрації.

Тимчасовий гуртожиток для біженців нещодавно створили також у районі Петржалка в столиці Словаччини спільно з волонтерами. Він розмістився у спортзалі на вулиці Прокоф’євої і розрахований мінімум на 40 осіб. Окрім проживання, тут пропонують харчування, медичну допомогу, різноманітні заходи, а також допомогу з пошуком роботи чи навчання.

На випадок хворих на COVID-19 підготовлено приміщення для ізоляції.

Зазначимо, що влада Варшави вирішила використати покинуту будівлю посольства Росії в Польщі. Тут планують згодом розмістити біженців з України.

 

InfoPost.Media

Фото: Staré Mesto / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі