fbpx
28 Грудня, 2021

У Празі відкрився найбільший критий парк розваг з американськими гірками: ціни та умови відвідування

У Празі відкрився найбільший критий парк розваг з американськими гірками: ціни та умови відвідування

Неподалік Празького аеропорту відкрили Парк розваг Majaland, який став найбільшим критим парком розваг у Чеській Республіці, що працюватиме круглорічно. Його площа склала майже 9000 квадратних метрів.

Парк є частиною розважального центру POP Airport outlet, пише denik.

Screenshot 9

Увесь парк, окремі атракціони та супроводжуюча програма тематично влаштовані у стилі анімаційних героїв бджілки Майї, трутня Віллі та вікінга Віка.

“Чехії не вистачало не лише американських гірок, а й великого парку розваг як у більшості європейських країн. Тому ми вирішили об’єднати зусилля з бельгійською компанією Plopsa, яка управляє вісьмома парками розваг у Європі і принести дітям з усієї Чехії формат, яким щороку насолоджуються мільйони задоволених відвідувачів”, – пояснив директор проекту Majaland Praha Отто Джерман.

Найдорожчі вхідні квитки в Майяленд коштують 499 крон (близько 616 грн) у вихідні та святкові дні і на сто крон менше у будні (близько 490 грн).

Щоб потрапити до Майяленду, необхідно дотримуватися чинних правил щодо COVID-19. Перед входом відвідувачі повинні надати докази вакцинації або видужання від COVID-19 протягом останніх 180 днів. ПЛР-тести не старше 72 годин можуть здавати особи віком від 12 до 18 років, які не можуть бути вакциновані за станом здоров’я та особи, які перебувають у відрядженні. Дітям віком до 12 років не потрібно надавати підтвердження, якщо у них немає симптомів COVID-19. Крім того дітям віком до 6 років не потрібно носити маску чи респіратор.

Серед атракціонів Майяленду — американські гірки довжиною 220 метрів, які щогодини перевозять до 550 людей зі швидкістю 40 кілометрів на годину, десятиметрова карусель, 33-метрова гірка, гігантські гойдалки та іподром.

“Майяленд — це парк розваг із усім всередині. Окрім атракціонів ми запропонуємо також дитячий театр, магазин іграшок та ресторан”, – сказав Отто Джерман.

Радимо також переглянути підбірку найяскравіших різдвяних ярмарок Європи, які варто відвідати українцям. Серед переліку різдвяний ярмарок у Вроцлаві та різдвяні ярмарки з гарно оформленими дерев’яними будиночками на різних площах Праги. Перед плануванням новорічних канікул, варто потурбуватись про власну безпеку та врахувати умови відвідування Чехії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі