11 Квітня, 2022

У Будапешті більше трьохсот демонстрантів утворили живий ланцюг за Україну – ФОТО

У Будапешті більше трьохсот демонстрантів утворили живий ланцюг за Україну – ФОТО

У Будапешті відбулась чергова акція пам’яті жертв російської окупації у Бучі, Ірпені та інших містах України, які були захоплені російськими військами в перші дні повномасштабного вторгнення в Україну.

У неділю, 10 квітня, українці організували в столиці Угорщини демонстрацію фотовиставки про звірства російської армії в окупованих мирних містах України.

Захід пройшов на площі Лайоша Кошута біля угорського Парламенту, повідомляють ороганізатори на офіційній сторінці.

До мирної демонстрації долучилося більше 300 учасників. Після завершення акція продовжилась мирною ходою з фотографіями російських звірств і плакатами до площі Вьорошмарті, де учасники утворили живий ланцюг за Україну.

Це вже 13-й захід, організований Українською асоціацією “Єдність”, Товариством української культури в Угорщині та Українським національним товариством на підтримку України. Учасники заходів намагаються привернути увагу угорського уряду до війни в Україні та спонукати до більш активних дій.

Нагадаємо, 27 березня українська асоціація “Єдність” організувала в Будапешті символічну акцію біля меморіалу “Взуття на річці Дунай”. Активісти вшанували пам‘ять загиблих у Маріуполі  від рук російських військових.

 

InfoPost.Media

Фото: Viktória Geiger


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі