fbpx
30 Листопада, 2021

У Австрії пропонують ввести штраф до 7200 євро за відсутність вакцинації від COVID

У Австрії пропонують ввести штраф до 7200 євро за відсутність вакцинації від COVID

Жителям Австрії, які відмовляться від вакцинації від COVID-19 з лютого, коли вони стануть обов’язковими, загрожують штрафи в розмірі до 7200 євро. Про це йдеться у проекті австрійського закону про вакцинацію від COVID-19.

Обов’язкова вакцинація поширюватиметься на всіх тих, хто має постійне місце проживання в Австрії. Згідно з проектом закону, від його дії звільняються лише ті, хто не може бути вакцинований за станом здоров’я, пише Euractiv.

Austria Quarantine

У проекті залишається відкритим питання, чи будуть повторні щеплення також обов’язковими і чи ті, хто одужали від коронавірусу будуть прирівняні до вакцинованих. Це додатково визначать міністерські укази.

Усіх, хто відмовиться виконувати нові вимоги, будуть викликані до органів місцевої влади. Якщо вони двічі проігнорують виклик, їх оштрафують на 3600 євро. Якщо порушення закону про вакцинацію від COVID наражатиме інших осіб на “серйозний ризик” або якщо невакциновані громадяни продовжать ігнорувати указ, їх оштрафують на суму до 7200 євро.

Законопроект буде представлений 6 грудня.

Крім того залишається незрозумілим, яку відповідальність передбачено для тих, хто продовжить відмовлятися від вакцинації навіть після отримання штрафу. За даними журналістів, одна із обговорюваних пропозицій полягає в тому, що ті, хто не може довести факт вакцинації, отримуватимуть штраф кожні шість місяців.

Через швидке зростання кількості інфекцій Австрія вжила рішучих заходів для подолання четвертої хвилі COVID. Уряд запровадив повноцінний карантин 22 листопада разом із оголошенням про те, що вакцинація стане обов’язковою. За даними Європейського центру з профілактики та контролю захворювань (ECDC), 65,2% всього населення Австрії було вакциновано.

InfoPost.Media

Фото: CNBC


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі