fbpx
03 Грудня, 2021

У 90% проб стічних вод Словаччини виявили коронавірусну інфекцію

У 90% проб стічних вод Словаччини виявили коронавірусну інфекцію

У Словаччині епідеміологи відібрали 353 проби стічних вод, з них 340 проб лабораторно перевірили на наявність коронавірусу. Наявність вірусу COVID-19 підтвердили у 316 пробах.

Про це повідомляє Тeraz.sk з посиланням на інформацію Департаменту епідеміології та готовності до пандемії Управління охорони здоров’я (ÚVZ) Словацької Республіки.

covid sk

За оцінками експертів, це 92,94 відсотка від загальної кількості досліджених проб стічних вод. Вони додали, що найбільша частка позитивних від загальної кількості досліджених проб стічних вод була в Братиславському краї, а найнижча – в Нітрянському регіоні.

Варто зазначити, що у четвер, 2 грудня, у Словаччині виявили 15 278 випадків зараження коронавірусом. При цьому географія поширення хвороби та зараження стічних води майже збігаються.

“Найбільше позитивних тестів було в Пряшівському краї, найменше – в Нітранському. Майже 73 відсотки тих, у кого був позитивний тест, не були щеплені”, – сказала Зузана Еліашова, речниця Міністерства охорони здоров’я.

Додамо також, що у Словаччині 48,6% отримали хоча б одну дозу вакцини, а 43% – пройшли повний курс вакцинації. 24 листопада на засіданні уряду Словаччини було прийняте рішення про введення двотижневого локдауну в країні.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі