Внутрішній туристичний сектор Угорщини цього року значно покращив показники у порівнянні з 2020 роком. Внесок у відновлення угорського туризму зробили і туристи-українці. Про це повідомив Золтан Гуллер (Zoltán Guller), голова Угорського туристичного агентства.
За його словами, 75% внутрішніх туристів були угорцями, але кількість іноземних відвідувачів також почала стабільно зростати, пише hungarytoday.hu.
“Кількість ночей, проведених гостями, наблизилася до 29 мільйонів, а це на 24 відсотки більше, ніж у минулому році”, – повідомив експерт.
Гуллер зазначив, що до Будапешта приїжджають туристи переважно з Чехії, Австрії, Румунії, Словаччини, а також українці. А ось німці більше воліли проводити час у сільській місцевості Угорщини.
Очікується, що дохід, отриманий приватними закладами, до кінця року складе 360 мільярдів форинтів (970 мільйонів євро), а це на 36 відсотків більше, ніж у 2020 році.
Прибуток у сфері громадського харчування, за прогнозами, становитиме 1000 мільярдів форинтів. Це також значно більше, ніж у минулому році, і лише на 8 відсотків менше від рекордного 2019 року.
Раніше ми зібрали найяскравіші різдвяні ярмарки Європи, які варто відвідати цього року. Цьогоріч заходи, покликані повернути дух зимових свят у центри міст прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19.
Варто долати, що під час піку захворюваності на коронавірус у листопаді Україну виключили із “зеленого” списку ЄС, тобто визнали небезпечною з точки зору поширення COVID-19. Через це чимало країн зробили суворішими правила в’їзду з України, аж до повної заборони відвідування без поважних причин. Однак правила Ради Європи є рекомендаційними і кожна країна вирішує самостійно, можуть в’їжджати українці чи ні. Тому залишилось чимало країн, які можна відвідати з сертифікатом вакцинації чи негативним результатом ПЛР-тесту.
Що таке Infopost.Media?
Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.