fbpx
19 Листопада, 2021

Туризм оживає: Україну за 9 місяців цього року вже відвідало 3 мільйони туристів

Туризм оживає: Україну за 9 місяців цього року вже відвідало 3 мільйони туристів

В Україні цьогоріч покращилась статистика в туристичній галузі. Так, за 9 місяців 2021 року кількість туристів на 12,6% перевищила аналогічний показник 2020 року. Всього подорожували регіонами країни біля 3 ​​млн осіб.

Про це повідомили в Мінінфраструктури України.

Screenshot 2

“Наразі ми спостерігаємо не лише повернення туристів в Україну, а також підвищення рівня внутрішніх поїздок та значну переорієнтацію основних туристичних ринків для України. Йдеться про збільшення кількості туристів не лише з Європи, але й із віддалених країн — таких як Королівство Саудівська Аравія, Ізраїль та Сполучені Штати”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Також міністр додав, що наразі триваємасштабне дослідження українського туристичного ринку, результати якого допоможуть повноцінно реалізувати туристичний потенціал країни. Окремим напрямком роботи є також промокампанія щодо посилення туристичного бренду України у світі.

“У нас багато нових проектів для покращення туристичної інфраструктури, зокрема, запуск нових автомобільних та залізничних міжнародних маршрутів”, – додав він.

Тут варто додати, що Укрзалізниця знову запустила залізничне сполучення з п’ятьма європейськими країнами. Так, потяги вже прямують рейсами до Польщі, Молдови, Австрії, Угорщини та Словаччини. Крім того до 2024 року планується, що поїзди Інтерсіті курсуватимуть між всіма обласними центрами.

Screenshot 3

За даними Мінінфраструктури, що у 2021 році зросла частка туристів, які приїжджають із Азії, Північної Америки та інших регіонів світу. При цьому у загальній структурі зменшилась частка туристів із Європи.

Так, за три квартали 2021 року Україну відвідали: 70% європейців (79,2% за аналогічний період 2020 року), 25,5% іноземців з країн Азії (17,7%), 3% громадян Північної Америки (1,5 %), 1,4% із країн Африки (0,7%), 0,6% Океанії (0,7%), 0,2% Південної Америки”.

Варто додати, що Європейський союз 9 листопада 2021 року офіційно виключив Україну зі так званого “зеленого списку” безпечних країн для подорожей, зважаючи на ситуацію з захворюваністю на COVID-19 у країні. І нещодавно ми зібрали список країн, які залишились відкритими для українців.

 

InfoPost.Media

Фото: МІФ


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі