fbpx
01 Грудня, 2021

Три міста румунської Трансільванії у грудні з’єднають із західноєвропейськими автомагістралями

Три міста румунської Трансільванії у грудні з’єднають із західноєвропейськими автомагістралями

Румунські міста Клуж-Напока, Альба-Юлія та Тиргу-Муреш приєднаються до західноєвропейських автомагістралей завдяки 30-кілометровій швидкісній автомагістралі. Новий автобан відкриють у грудні.

У Мунтенії та Молдові строки завершення проектів наразі затягнулись, повідомляє Мediafax.

1 3 225299 1638262243 09656

З 1 грудня вперше можна проїхати сучасною дорогою з Сібіу до Клуж-Напоки після відкриття руху на другій ділянці 24 км автомагістралі A10 Себеш-Турда. Таким чином, 70 км  траси між Себеш і Турда готові через сім років після початку робіт. Для порівняння, влада взялася побудувати 320-кілометрову автомагістраль A7 від Плоєшті до Пашкані до 2026 року, тобто за п’ять років, враховуючи, що роботи ще не розпочалися.

Окрім 24 км автомагістралі A10, невдовзі можуть бути готові ще 4,5 км траси Трансільванії, між Тиргу-Муреш і Унгени. Крім того, ділянка між Кимпія-Турзій та Огра, протяжністю майже 16 км, була перенесена після розірвання контракту з румунською компанією Straco. У березні 2021 року, коли його було припинено, роботи були виконані на рівні 37%, і якщо темпи збережуться, у 2022 році дорога може бути готова. Таким чином, з 2022 року Клуж буде з’єднаний по шосе з обома Тиргу-Муреш, а також Сібіу. Із заходу, з Відня чи Будапешта, можна буде дістатися шосе до Клуж-Напока або Тиргу-Муреш – за винятком ділянки в А1, де будуть побудовані екодуки.

Нагадаємо, у Румунії завершують будівництво швидкісної траси, яка з’єднає країну з Болгарією. Її назвали “Німецька магістраль” через німецьку технологію – адже автостраду зробили зі спеціального дорожнього бетону, який прокладали методом безперервного лиття.

 

InfoPost.Media

Фото: zcj.ro


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі