fbpx
26 Листопада, 2021

Лише бетон: перша швидкісна “Німецька магістраль” з’єднає Румунію і Болгарію (ФОТО, ВІДЕО)

Лише бетон: перша швидкісна “Німецька магістраль” з’єднає Румунію і Болгарію (ФОТО, ВІДЕО)

У Румунії завершують будівництво швидкісної траси, яка з’єднає країну з Болгарією. Її назвали “Німецька магістраль” через німецьку технологію – адже автостраду зробили зі спеціального дорожнього бетону, який прокладали методом безперервного лиття.

За добу заливали до 1300 кубометрів бетону, повідомляє видання digi24.ro.

Це буде пілотний проєкт – перша так звана “Німецька магістраль” в Румунії. Нова швидкісна дорога прокладена у об’їзд міста до митниці безпосередньо до кордону з Болгарією. Рух транспорту буде відкрито до Різдва, хоча за планами будівництво мало завершитися лише у квітні 2022 року.

“Вже до 20 грудня румуни зможуть їздити по цій дорозі, щоб потрапити до Болгарії”, – повідомив у четвер державний секретар міністерства транспорту Румунії Ірінель Іонель Скріоштяну.

За його словами вже завершено основні роботи та наразі триває лише укладання шару бетону на ділянці кругового руху біля митного пункту “Джурджу”.

“Наступного тижня буде зроблено дорожню розмітку та знаки”, – повідомив держсекретар.

Роботи розпочалися в жовтні 2021 року і коштували 106,6 млн леїв (близько 20,3 млн. євро). Фінансування здійснювалося з фондів ЄС.

Як тривало будівництво дивіться на відео.

Нагадаємо, у вересні Румунія анонсувала будівництво автобану до кордону з Україною. Дві країни з’єднає нова швидкісна дорога протяжністю біля 120 кілометрів, яка стане продовженням автобану А7 та матиме сполучення з іншою автострадою А3 аж до Бухаресту.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі