fbpx
30 Березня, 2022

Опитування Republikon: Майже третина угорців готова емігрувати, якщо виграє партія Орбана

Опитування  Republikon: Майже третина угорців готова емігрувати, якщо виграє партія Орбана

Згідно з останнім опитуванням інституту Republikon перед парламентськими виборами в Угорщини засвідчують, що боротьба між опозицією та партією Віктора Орбана буде справді жорсткою.

Так, серед тих, хто визначився, за проурядову Fidesz – KDNP готові віддати свої голоси 35% виборців, натомість за опозиційний альянс – 33%, пише Telex.

статистика2

Інтригою є значна кількість тих виборців, які не могли або не хотіли відповісти, яку партію вони мають намір підтримати на виборах в Угорщині у неділю, 3-го квітня.

Одночасно інститут Republikon дослідив ставлення угорських виборців щодо можливої еміграції з країни. Таким чином, виявилося, що 23% угорців з різних причин задумувались про виїзд за кордон. Серед виборців активного віку ця частка значно вища – кожен третій угорець (33%) думає про виїзд з країни.

Чому угорці хочуть виїхати з країни

Є дві основні тенденції, що спонукають угорців до еміграції. Перша – заробітна плата в Угорщині настільки низька, що на неї неможливо прожити. Такої думки дотримуються 39% респондентів. Другою причиною є те, що Віктор Орбан повністю зруйнував демократію в країні за останні 12 років, тому жити в Угорщині не варто. З цим твердженням погоджуються 32% виборців.

І найбільш шокуючий результат опитування: 27% угорських виборців вважають, що якщо Віктор Орбан залишиться при владі після виборів, то і їм залишатися в цій країні не варто.

статистика

* Питання: Як ви ставитесь до твердження: якщо після виборів Віктор Орбан залишається при владі, то не варто залишатися в країні (всього опитано і респонденти активного віку)

Опитування проводилося в період з 26 по 29 березня 2022 року, взято 800 інтерв’ю телефоном. Дослідження репрезентативно для населення Угорщини віком від 18 років відповідно за статтю, віковими групами, освітою та типом населених пунктів. Межа похибки вибірки становить +/- 3,5%.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Петер Сіярто на своїй сторінці у Facebook повідомив, що кілька днів тому міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав посла України в Будапешті Любов Непоп “проконсультуватися щодо можливості впливу на вибори в Угорщині”.

 

InfoPost.Media

Титульне фото: Orban Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі