fbpx
17 Січня, 2022

Система e-hranica: Найбільше інфікованих на COVID-19 до Словаччини потрапляло з України

Система e-hranica: Найбільше інфікованих на COVID-19 до Словаччини потрапляло з України

Через систему e-hranica (електронний кордон) на кордонах Словацької Республіки з початку роботи, тобто з середини липня до теперішнього часу, перевірили на симптоми коронавірусу майже 80 тисяч подорожуючих.

Таку інформацію надали в Управлінні охорони здоров’я СР. Завдяки цій системі вдалося виявити сотні людей з коронавірусною інфекцією, повідомляє noviny.sk.

e-hranica коронавірус у Словаччині

За останні два місяці найбільшу частку в “імпорті” COVID-19 займали вихідці з сусідніх країн. Згідно з записами в системі електронного кордону, найбільше інфікованих до Словаччини потрапляло з України – 83 особи. А також з Чехії (58 випадків) та Австрії (29). З Польщі система зареєструвала лише два випадки.

Значна кількість інфікованих також приїхала з Німеччини (52 випадків), із Швеції – вісімнадцять випадків захворювання.

Коронавірус також потрапляв до Словаччини з більш віддалених країн.

Незважаючи на великі обмеження, 15-ть мандрівників з Єгипту привезли його до Словаччини. Зафіксували також по три випадки з Домініканської Республіки, Мальдівських островів, Об’єднаних Арабських Еміратів та Танзанії.

Нагадаємо, з 17 січня, почали діяти нові правила в’їзду до Молдови. Тепер потрапити до країни можуть усі громадяни, незалежно від рівня поширення коронавірусу в країнах, звідки вони прибули. Однак на кордоні необхідно пред’явити один із 4 документів, що підтверджують відсутність коронавірусу.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі