fbpx
04 Квітня, 2022

Спортсмени Чехії допомагатимуть українським дітям на аукціоні

Спортсмени Чехії допомагатимуть українським дітям на аукціоні

Десятки знаменитих спортсменів Чехії пожертвували на благодійний інтернет-аукціон свої шапки, футболки та, наприклад, м’ячі та рукавички. Виручені з аукціону кошти підуть на допомогу українським дітям.

Аукціон організує відомий чеський аукціоніст Йозеф Махув з компанії Prokonzulta, пише портал novinky.

“Аукціон буде віртуальним і речі виставлятимуться безпосередньо на сайті компанії Prokonzulta. Все буде відбуватися так само, як і на великих аукціонах, тільки учасникам не доведеться вносити жодної суми застави”, – сказав Йозеф Махув.

Чеські спортсмени

Завершиться аукціон у понеділок, 13 квітня, о 13:00. Загалом буде проведено 20 раундів. Якщо інші спортсмени вирішать приєднатися до аукціону, то буде проведено ще додатковий раунд аукціону.

“Спорт об’єднує людей, то чому б не об’єднати спортсменів, щоб допомогти тим, хто цього найбільше потребує зараз”, — каже Йозеф Махув.

Першими на аукціон свої речі з автографами надали знамениті стрільці Ліптак і Костелецький. Серед проданих на аукціоні буде футболка від легенди велосипедного спорту Яна Своради. Чемпіон з хокею Петр Губачек також виставляє на аукціон свою майку з автографом. Будуть і речі від знаменитих біатлоністів Габріели Кукалової та Вероніки Віткової, а також рукавички Мартіна Прокопа, який бере участь на ралі Париж-Дакар, та багато інших учасників.

Нагадаємо, влада Чеської Республіки має намір переглянути правила пересування країною, встановлені для українців. Наразі українці мають змогу безкоштовно пересуватися країною, однак таку можливість пропонують залишити тільки офіційним біженцям.

 

InfoPost.Media

Фото: novinky


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі