fbpx
31 Березня, 2022

Словенські дипломати зняли свій прапор з посольства в Києві через схожість із російським

Словенські дипломати зняли свій прапор з посольства в Києві через схожість із російським

Словенські дипломати на прохання українських правоохоронців зняли прапор країни з будівлі посольства в Києві, оскільки він нагадував прапор Росії.

Про це повідомляє у четвер, 31 березня, Rzeczpospolitа з посиланням на Боштяна Лесяка (Bosztjan Lesjak), повіреного у справах Словенії в Україні.

“Ми з гордістю підняли прапор Словенії та Європейського Союзу в Києві, але наступного ранку до нас прийшли офіцери Національної гвардії та поліції України з проханням тимчасово зняти прапор, оскільки він нагадує російський”, – сказав словенський дипломат.

прапор Словенії

Обидва прапори складаються з однакових кольорів у тому ж порядку – білого, синього та червоного. Однак на прапорі Словенії також є державний герб.

Варто нагадати, що в в понеділок Словенія відновила свою дипломатичну місію в Києві.

Нагадаємо, окрім якнайшвидшого припинення платежів Росії за нафту, газ та вугілля, Польща, Словенія та Чехія підготували план із 10 пунктів підтримки України та припинення війни. Їх ЄС має виконати, якщо лідери країн-членів дійсно хочуть припинити війну.

 

InfoPost.Media

Фото: Adobe Stock


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі