fbpx
21 Березня, 2022

Словаки найбільше довіряють президентці Чапутовій – соцопитування

Словаки найбільше довіряють президентці Чапутовій – соцопитування

Президентка Зузана Чапутова стала політичним лідером Словаччини з найбільшою довірою серед населення. Такими є висновки опитування, яке проводило агентство “Фокус” для телебачення Markíza. Всього було опитано 1003 респондентів.

Так, за даними соцопитування, президентці Зузані Чапутовій довіряють 42% опитаних і 56% не довіряють, пише TASR.

Зузана Чапутова

Лідер непарламентської партії “Голос-СД”, колишній глава уряду Петер Пеллегріні зайняв друге місце в опитуванні. Йому довіряють 39% респондентів, а недовіряють – 59%. Третім став чинний прем’єр-міністр Едуард Хегер з 28% довіри і 70% недовіри.

Згідно з опитуванням, 27 відсотків опитаних довіряють віце-прем’єр-міністру та міністру економіки Річарду Суліку, а 71 відсоток – не довіряють. Лідер опозиційної партії СМЕР-СД, також колишній глава уряду Роберт Фіцо має 26 відсотків довіри, а 71 відсоток опитаних йому не довіряють.

Ще менша довіра у спікера Національної ради Словацької Республіки Бориса Коллара, якому 24 відсотки опитаних висловили довіру, а 74 відсотки – недовіру.

Нагадаємо, раніше Словацька Республіка оголосила про призупинку співпраці з Російською Федерацією в галузі науки, досліджень та обміну студентами. Вивільнені таким чином кошти будуть спрямовані на підтримку двосторонніх проектів з Україною або на підтримку працевлаштування українських науковців.

 

 

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі